Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

2017 ‘nin Beklenen Oyunları

850

Ghost Recon: Wildlands

Çıkış Tarihi: 07.03.2017
Yayıncı: Ubisoft Paris

Büyük bir açık havada dünyaya girin, 100 Far Cry tipi karakol misyonuyla doldurun ve bazı kooperatif ortaklarıyla birlikte atlayın – Tom Senior, bunu Haziran ayında yaptı ve Ubisoft’un yakında çıkacak olan üçüncü kişi taktik tetikçisini keyifli ve acil karmaşa ile dolu buldu . Ghost Recon: Wildlands, bir uyuşturucu kartelini ve onunla uyumlu olduğu hükümeti bozmak için gönderilen bir askeri görev grubuyla Bolivya topraklarında gerçekleşir. Oyuncular belirli bir misyona sahip olabilirler – ister bir bilgi çalmak, isterse bir muhbiri kaçırmak olsun – bunlarla mücadele etmeyi seçtikleri yol onlara kalmıştır. Silah dolu mu? Gizlice mi? Silahların yanmasına yol açan gizli başarısızlıklar mı?

Ghost Recon’un oyun tarihinin ilk örneği olan açık dünya dağlar, ormanlar ve çöller gibi zemin araçları, helikopterler ve paraşütlerle keşfedilebilen çeşitli ortamları vaat ediyor. Bu ayar modern güne yakın, bu nedenle silahlar ve teçhizatlar daha önceki Recon oyunlarında olduğu kadar fütüristik olmuyor. Ubisoft ayrıca, oyuncu seçiminin dünyayı etkileyeceğini ve isyancılar ve siviller gibi NPC’ler ile şiddet içermeyen etkileşimlerinin misyon ve hedefleri etkileyebileceğini vaat ediyor. Ve eğer arkadaşlarınız yoksa, Alt takım arkadaşlarını kullanarak gerçek arkadaşların yerine yalnız oynayabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Çıkış Tarihi: 2017
Yayıncı: Rockstar Studios

Rockstar tekrar yaptı: Bilgisayara gelip gelmeyeceğini söylemeden çok beklenen bir oyunu açıkladı. Orijinal Red Dead Redemption hiçbir zaman PC’ye gelmedi, ancak bu, GTA V’nin bir daha tekrarlanması gibi görünüyor.

Haklı olduğumuz varsayıldığında, batıya Magnificent Seven yaklaşımını bakıyor gibi görünüyor ya da en azından başlangıç teorisinde göze çarpan özellikte yedi bisikletçi var. Rockstar ayrıca, muhtemelen sizi arabalar yerine trenle çalıştıran insanlarla. GTA Online gibi bir şey gibi görünen çok oyuncuyu tazeliyor,

[bm-video title=”Red Dead Redemption 2 Video” url=”https://youtu.be/kZJmIbOj8SU”]

Rising Storm 2: Vietnam

Çıkış Tarihi: 2017
Yayıncı: Tripwire

2013 yılında Yılın Çok Oyunculu Oyuncağımızı seçtiğimiz orijinallik odaklı İkinci Dünya Savaşı aracı olan Rising Storm’un asimetrisini çok sevdik ve Vietnam setli devamı filminde daha dramatik bir hal aldık. Amerikalılar yüksek sesle ve hızlı bir şekilde helikopterlerle ağaç tarımı yaparken, Viet Cong kadro tünelleriyle buluşuyor, yakalama noktalarının arkasında duruyor ve pusuya düşürüyor. İyi bir atış olmaktan çok, kesinlikle takım çalışmasıyla başa çıkmanın anahtarı olmaya devam ediyor. Tyler elini iki pilot helikopterde de denedi ve silahlarını yönetti ve haberleri izleyenler olmadan bir şeye vurmanın imkânsız olduğunu gördü.

Modern otomatik silahların eklenmesi, helikopterlere kıyasla seri için daha da büyük bir değişim olabilir; ancak Red Orchestra ve Rising Storm kimliğinin bir parçası olarak, cıvata ve yarı otomatik silahlarla hassas hedefleme talebi olmuştur. Ancak özgünlük arayışı burada değişmedi. Rising Storm 2: Vietnam silahlarının hiçbir şekilde kullanımı kolay değildir ve puanlama öldürürse bazen ufukta lekeler toplar ve iyi planlanmış çekim temkinli olur. Ağustosta, Vietnam’daki helikopterler, silahlar ve yeni mod hakkında daha fazla bilgi gelecek

Bulletstorm: Full Clip Edition

Çıkış Tarihi: 07.04.2017
Yayıncı: People Can Fly

Düşmanları sivri uçtaki tuzaklara ve patlamalara ve büyük kıçınızın önyüklemesine sık sık vurduğunuzu söyleyen çılgınca aşırı yüksek, yaratıcı bir FPS’nin yeniden yazılması. İlk önce onu kaçırırsan, patlama olur. Yeni Tam Klip baskısı, yeniden başlatılan grafik ve ses, başlangıçtaki her silahı veren bir kampanya modu ve skor saldırısı Eko modu için daha fazla seviyeye sahipken, eski sürüm Steam’de ucuz.Muhtemelen bir sürü küfür sözcüğü içeren yeni diyaloglar ile Duke Nukem olarak oynayabilirsiniz.

[bm-video title=”Bulletstorm: Full Clip Edition Video” url=”https://youtu.be/mGGEFfg_vcY”]

Sniper Elite 4

Çıkış Tarihi: 01.02.2017
Yayıncı: Rebellion Developments

Sevgililer Günü için randevunuz yoksa, endişelenmenize gerek yok: romantik tatilinizi Nazileri vurarak hatunu harcayabilirsiniz. 2016’daki GDC sırasında Sniper Elite 4’ü inceledik ve 2. Dünya Savaşı’ndaki üçüncü şahıs sandbox shooter, gizli, yakın dövüşleri ve serinin ünlü olduğu oldukça rahatsız edici grafik yavaş çekim x-ray keskin nişancı çekimlerini içeriyordu. Haritalar, bu sefer etkileyici derecede büyük görünüyor, en küçük olanı önceki oyundaki herhangi bir haritadan üç kat daha büyük.

Videoyu İzleyince Ne demek istediğimi anlayacaksınız.

[bm-video title=”Sniper Elite 4 Video” url=”https://youtu.be/e6JP78WYa6I”]

Quake Champions

Çıkış Tarihi: 2017
Yayıncı: id Software

Uzun bir aradan sonra efsane tekrar karşımıza yeni bir versiyon ile geliyor. Quake serisinin en yeni oyunu olan Quake Champions, hızlı tempolu bir arenadır. Bu oyunda serilere yeni, tahmin ettiğiniz gibi, her biri benzersiz yeteneklere sahip şampiyonlar eklendi. Quake’in her zaman ‘saf,mükemmel’ bir FPS deneyimi olarak verildiği düşünülürken başlangıçta bir dehşet duygusu vardı, ancak ilk oyun fragmanı serisinin gösterdiği gibi hızlı ve öldürücü olduğunu gösterdi.

Oyunun Fragmanı Ne Kadar Hızlı ve Akıcı Olduğunu Zaten Kanıtlıyor.

[bm-video title=”Quake Champions Video” url=”https://youtu.be/mvMvvOnN63g”]

Quake Champions

Çıkış Tarihi: 2017
Yayıncı: id Software

Uzun bir aradan sonra efsane tekrar karşımıza yeni bir versiyon ile geliyor. Quake serisinin en yeni oyunu olan Quake Champions, hızlı tempolu bir arenadır. Bu oyunda serilere yeni, tahmin ettiğiniz gibi, her biri benzersiz yeteneklere sahip şampiyonlar eklendi. Quake’in her zaman ‘saf,mükemmel’ bir FPS deneyimi olarak verildiği düşünülürken başlangıçta bir dehşet duygusu vardı, ancak ilk oyun fragmanı serisinin gösterdiği gibi hızlı ve öldürücü olduğunu gösterdi.

Oyunun Fragmanı Ne Kadar Hızlı ve Akıcı Olduğunu Zaten Kanıtlıyor.

[bm-video title=”Quake Champions Video” url=”https://youtu.be/mvMvvOnN63g”]

Warhammer 40K: Dawn of War 3

Çıkış Tarihi: 2017
Yayıncı: Relic Entertainment

Warhammer oyunlarının orduları Dawn of War RTS serisinde net bir krala sahiptir ve üçüncü taksiti Savaşı 2’nin Şafağı’ndan sekiz yıl sonra gelecektir. Relic’in uzun süredir devam eden Warhammer taraftarlarının beklentilerini karşılaması için büyük bir mücadele olacak Son zamanlarda hız kazanmaya rağmen, kendisinden fırlayan MOBA’lar tarafından gölgelenen bir türe yeni oyuncular davet ederken. Harika bir kampanya yardımcı olur, hangi kampanyada Brent Disbrow’un bu konudaki konuşmalarını yönlendirdiği biraz. Daha fazla bilgi için Tom’un kapak hikayesini oyun üzerine yazdıktan sonra Tom’un ayrıntılarını inceleyin.

[bm-video title=”Warhammer 40K Dawn Of War 3″ url=”https://youtu.be/epGa-NA-7q4″]

Mount & Blade 2: Bannerlord

Çıkış Tarihi: 2017
Yayıncı: TaleWorlds Entertainment

Merakla beklenen Oyun Mount & Blade, sistemlerin ve fikirlerin benzersiz bir karışımı halini alarak yeni bir macerayla geliyor. Bir savaşta olma korkusu, senden daha büyük, kalbini fırlatan 50 öbeklerden oluşan bir kalabalığa tek bir ok atılmasının heyecanı. Ortaçağ NPC’lerin çalkantılı politik ve askeri denizlerinde ortalama bir efendinin olma eğlencesi.

Orijinal (Warband hariç) neredeyse 10 yaşında, bu yüzden Bannerlord’un seriye görsel ve teknik bir gözden geçirme getirdiğini görmekten mutluluk duyduk. PC Gamer Weekender’da gördüğümüz gibi Karakter özelleştirme, Adam Sürücüsü, Vladimir Putin, Arnold ve diğerlerinin ikna edici karanlık çağlar kopyalarını oluşturacak kadar esneklik sunar, ancak aynı şekilde görünen yeni nesne hazırlama sistemiyle de eşit derecede ilgileniyoruz Kişiliği ve geçmişi olan silahlar inşa etmenize izin vereceğim. Ve Lordum, bu kuşatmalar acayip görünüyor.

[bm-video title=”Mount & Blade 2: Bannerlord Video” url=”https://youtu.be/ftTQN7pugY4″]

Project Cars 2

Çıkış Tarihi: 2017
Yayıncı: Slightly Mad Studios

Proje Otomobilleri için takibe alınan şey, 2015’te ilan edildi ve gelişim, özel forumların arkasında sessizce devam ediyordu. 200’den fazla otomobilin ve 200’ün üzerindeki parkurun üzerinde vaat ediyor ve Project Cars’ın yüksek doğrulukta grafiklere ve simülasyona adamış bir devamı.

[bm-video title=”Project Cars 2 Video” url=”https://youtu.be/ZqZD3fIlIOE”]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.