Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Call of Duty WWII’den Multiplayer Oynanış Videosu ve Türkiye Fiyatı

375

Call of Duty WWII’den Multiplayer Oynanış Videosu ve Türkiye Fiyatı

 

II. Dünya Savaşı’nın ortamında mücadeleye yeniden hazır olun.

1944 ve 1945’te Avrupa’nın neredeyse cehennem gibi ortamı, çok oyunculu seçenek için yeniden tasarlandı. İşin içine biraz da hikaye katan yapımcı, bugüne kadar gördüğümüz en iyi multiplayer oyun modlarından birini hazırladı diyebiliriz.

Fransa, Belçika, Almanya, İngiltere ve Sovyetler’in amansız haritalarında geçen fragman, oyun sistemiyle ilgili pek çok ipucuyu da sunuyor. Savaşa taraf olan her ülkenin askeriyle oynayabiliyor, her ordunun teçhizatlarını sonuna kadar kullanıyorsunuz. Ayrıca bu kez savaşı kadınların gözünden görmek de mümkün olacak. Senaryolu modunda Kore Savaşı haricinde tüm cephelerin işleniyor ve tüm haritaların çok oyunculu ortama hazır olması bekleniyor.

2009’dan bu yana II. Dünya Savaşı konulu ilk Call of Duty oyunu olunca fazlasıyla emek harcanmış bir yapım olduğu aşikar. Nitekim o zamanın teknolojisiyle yapılan haritalar ve grafik motorları yenilenince, ortaya bambaşka manzaralar çıkmış.

Yapım, PS4, X Box ve PC için 3 Kasım 2017’de raflardaki yerini alacak. Çok oyunculu modun mükemmel fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Call of Duty: WWII’nin Türkiye Fiyatı

Oyunu sitesinden ön sipariş ettiğiniz zaman sizi PlayStation Store’a yönlendiriyor. Oyunun dijital standart versiyonu 254 TL, Deluxe versiyonu 399 TL. Deluxe içinde standart oyun ve season pass bulunuyor. Season pass sayesinde gelecekte çıkacak DLC’lere para vermeden sahip olacaksınız.

Ön sipariş verenler özel PS4 temasına sahip olurken, beta aşamasına katılmaya hak kazanıyor.

Call of Duty köklerine geri döndü!

 

E3 2017 kapsamında düzenlenen Sony konferansı sırasında gösterilen videoda birçok oyun içi ana tanıklık etme fırsatı bulduğumuzu söyleyebiliriz. Bu sayede WWII’nin çoklu oyunculu modlarının nasıl olacağını merak edenlerin de meraklarını giderebilecekleri kesin.

Call of Duty WWII’den Multiplayer Oynanış Videosu ve Türkiye fiyatı

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.