Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Dawn of War III – Acımasız bir savaşa adım atın

308

III. Savaşın Şafağı’nda, Acheron’un gizemli dünyasında felaket bir silah bulunduğunda düşmanlarınızla yüzleşmekten başka seçeneğiniz yok.

Açgözlü Ork muharebesi Gorgutz, iddialı Eldar gören Macha ve güçlü Space Marine komutanı Gabriel Angelos’un orduları tarafından savaş sarhoş ediliyor ve gezegen kuşatma altına alındığında, üstünlük hayatta kalabilmek için eninde sonunda askıya alınmalıdır.

 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

 

DEVLERİ BENZERİ UNLEASH

Savaş tarihinin Şafağı’ndaki en büyük karakterlerle, yükselen savaş makinelerini kontrol edin ve savaş dengesini lehinize terbiye edin. Kuvvetli İmparatorluk Şövalyesi (Uzay Denizi), dağılmayan Gorkanaut (Ork) ya da uğursuz Wraithknight (Eldar) ile gelgörü açın.

 

KOLOSSAL BATTLES

Dawn of War epik eylemiyle ünlüydü ve olağanüstü çatışmalar geri döndü – ama artık ölçekten çıktılar. Vahşi volkanik arazide ya da uzayda hızlı seyahat eden savaş gemileri arasında büyük ordularla savaşın.

 

ELITE’İNİZİ ARTIRIN

Düşmanlarınızı fetheden yeni saldırı stratejileri geliştirmenize ve kilidini açmanıza yardımcı olacak kendi özel yeteneklerine ve ikramiyelerine sahip güçlü tahsil elit grupları dağıtarak savaş planlarınızı başka bir düzeye taşıyın.

 

TAHRİBİ YETENEKLİKLER

Çünkü savaş alanında güçlü süper yeteneklere sahip yıkım. Space Marine Orbital Bombardımanı, Eldar’ın kabaran Eldritch Fırtınası veya şüphelenmeyen rakiplerine karşı Ork Rokks’u ile düşmanlarınıza toplam yıkım yağdırın.

 

ÜÇ FAKSİYON KAMPANYASI

Görevleri değiştirerek her bir gücün zorlu olmasını öğrenin. Yakında Uzay Denizleri, Orklar ve Eldar’ın savaş avantajlarını ve bir kainatın veya kötücünün olmayan bir evrenin kurallarını anlamak için geleceksin … sadece savaş.

 

KENDİLİĞİ İÇİN BİR ARŞİV

Bir melee ile eşleştirildikten sonra kendi evrensel ordunuzu oluşturun. Zorlu kampanya misyonlarında ve çok oyunculu haritalara hakim olan tarafınızdan sadık birliklerle savaşın ardından savaş boyunca ilerleyin.

 

YENİ DAWN ONLINE

Ordunuz çevrimiçi kooperatif moduna zarar verecek. Çok oyunculu topluluğa katılın ve yeni ittifaklar kurun – daha sonra patlayıcı, kaotik ve rekabetçi haritalar içinde düşman oldukları için yeni ‘arkadaşlarınız’ üzerindeki tabloları açın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.