Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Dünyayı kasıp kavuran Need ForSpeed Payback Ne Zaman Geliyorrr !!

293

Dünyayı kasıp kavuran oyun Need For Speed Çok iddialı geliyor !

Yer altı dünyasında geçen Oyunda daha önce parçalanmış olan ekibi topluyor ve şehirdeki gazinoları, suçluları ve hatta polisleri yöneten kartel The House’u bitirmek için tekrar bir araya geliyorsunuz. Bunla arasında Tyler, Mac ve Jess oynanabilir karakterler olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunda Race, Drift, Off-Road, Drag, ve Runner olarak 5 farklı oyun modu bulunuyor. Yaptığınız her şeyin merkezinde arabanız yer alıyor. Dünyanın farklı yerlerinde kaderine terk edilmiş arabaları keşfedip hayalinizdeki mükemmel arabayı sıfırdan inşa edebiliyorsunuz. Yedek parça piyasasındaki en gösterişli parçaları kazanıp, satın alıp, toplayıp onlardan mükemmel sürüş makineleri yaratabiliyorsunuz.

Yüksek gerilimli polis kovalamacaları da geri dönüyor. Campaign etkinliklerinde şöhretinizi riske atarak Autolog önerileri aracılığıyla arkadaşlarınıza veya potansiyel rakiplerinize meydan okuyabilir ya da klasik çevrimiçi puan tablolarında kafa kafaya yarışabilirsiniz.

Need for Speed Payback, 10 Kasım tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.  Dilerseniz aşağıda Oyunun yayınlanmış videosunu izleyebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.