Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Empyrion Galactic Survival

691

OYUN HAKKINDA

Empyrion, uzay ve gezegensel keşif, bina ve inşaat, madencilik ve kaynak toplama, hayatta kalma, işçiliğin yanı sıra uzay ve kara muharebelerine de sahiptir. Empirion, Unity 3D motorunu kullanarak uzay simülasyonları, inşaat oyunları, hayatta kalma oyunları ve ego atıcıların unsurlarını benzersiz bir şekilde birleştiriyor. Oyun şu anda Eleon Game Studios tarafından geliştirilmektedir.

Empirion düşmanca bir ortamda bina ve hayatta kalma ile ilgilidir. Minecraft’da olduğu gibi, büyük yıldız gemileri, küçük uzay gemileri, uzay ve gezegensel istasyonlar, ayrıca madencilik robotları ve güneş panelleri gibi tesisler ve bloklar dışında her şeyi inşa edebilirsiniz.

Mobil ev tabanınız, gezegenden gezegene uçabilen (ve daha sonra geliştirilen çok güneşli sistemler arasındaki çözgü!) Kendi kendine yaratılmış bir yıldız gemisidir (ana geminizdir). Bir gezegene erişmek ve keşfetmek için, gezegenin yörüngesine girebilecek ve gezegenin yüzeyine inebilecek bir ya da birkaç tane küçük uzay gemisi inşa etmiş olursunuz. Diğer oyuncular ve NPC düşmanlarına karşı kendinizi savunmak için ana geminizi ve uzay gemilerinizi silahlarla donatın.

nşaat ve inşaat için kaynakları toplamalı ve maden kaynağına almalısınız. Bu kaynakları gezegenler ve asteroitler üzerinde bulacaksınız. Empyrion, çöl, buz, lav, çorak, okyanus, ılıman ve gaz gezegenleri gibi birkaç gezegen çeşidine sahiptir. Her biri farklıdır ve kendi özelliklerine ve potansiyel olarak affedici olmayan koşullara sahiptir. Hayatta kalmak için, bir gezegenin benzersiz ortamına uyum sağlamalısın. Başlangıçta, gezegenler, kaynakları ve (potansiyel olarak tehlikeli) yaşam biçimleri hakkında sadece temel bilgiler içeren bilinmeyen bir evrende yüzleşiyorsunuz. İlk gezegeninizde inmeden önce, sizi neyin beklediğini tam olarak bilemezsiniz – sürpriz olmaya hazırlanın.

OYUN GÖRSELLERİ

Başlık: Empyrion Galactic Survival
Tür: Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
Geliştirici: Eleon
Yayımcı: Eleon
Çıkış Tarihi: 2014

DİLLER:

Arayüz Seslendirme Altyazı
Türkçe Desteklenmiyor
İngilizce

İNDİRME

İndirme Linki : İndir

Keyifli oyunlar…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.