Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Heroes & Generals ( Mükemmel Bir Savaş Oyunu Üstelik Ücretsiz)

714

OYUN HAKKINDA

Heroes & Generals ( Mükemmel Bir Savaş Oyunu Üstelik Ücretsiz)

Heroes & Generals; Almanya, ABD ve Sovyetler gibi ülkelerin soğuk savaş döneminde büyük bir savaş verdiği ücretsiz bir MMOFPS’dir.

Takımınla savaşır, arkadaş edinir ve bir Piyade, Tank mürettebatı, Avcı pilot, Paraşütçü, Keşifçi veya stratejik kararlar alan bir General olarak savaşın sonucunu belirlersin.

Heroes & Generals, dünyanın dört bir yanından oyuncuların mücadele ettiği büyük ve sürekli bir çevrimiçi savaşta, Almanya, ABD ve Sovyetler Birliği’nin zafer için çarpıştığı 2. Dünya Savaşı atmosferinde geçen, oynaması ücretsiz bir Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Birinci Şahıs Nişancı oyunudur.

İster bir Piyade, Tank mürettebatı, Savaş pilotu, Paraşütçü, Keşifçi, istersen de stratejik kararları alan bir General olarak oyna, bu oyunda yaptığın her şey savaşın sonucunu belirleyecek.

Oyunda etkili Amerikan M1A1 hafif makineli silahı; efsanevi Alman Panzer V Ausf G. “”Panther”” tankı, muhteşem Sovyet Yak-9B avcı uçağı ve hatta bir bisiklet gibi çok çeşitli gerçekçi silahlar ve araçlar bulunuyor! Oyunun düzenli olarak yayınlanan güncellemeleri sayesinde cephanelik sürekli büyüyor.
Heroes & Generals’ta takımın her zaman arkanda. Tek bir oyuncu bile büyük bir fark yaratırken galibiyetlerin, mağlubiyetlerin ve arkadaşlıkların bir takım halinde yaşanıyor. Heroes & Generals, büyüyen ve samimi bir topluluk ve takım oyunu anlayışıyla oyuncuları bir araya getirmek ve dünyanın her yerinde arkadaşlıklar yaratmak istiyor.

OYUN GÖRSELLERİ

Başlık: Heroes & Generals
Tür: Aksiyon, Oynaması Ücretsiz, Bağımsız Yapımcı, Devasa Çok Oyunculu
Geliştirici: Squad
Yayımcı: Reto-Moto
Çıkış Tarihi: 18 Ekim 2016

DİLLER:

Arayüz Seslendirme Altyazı
İngilizce
turkce

İNDİRME

Steam İndirme Linki : İndir

Steam indirdikten sonra, kurulumunuzu tamamlayıp oynayabilirsiniz.

Keyifli oyunlar…

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • OS: Windows 7, 8 or 10
 • Processor: 2GHz CPU w. SSE3 instruction set- dual-core
 • Memory: 3 GB RAM
 • Graphics: ATI HD 4810/NVIDIA 9600 GT or above (with >512mb RAM)
 • Hard Drive: 2 GB HD space
RECOMMENDED:

 • OS:Windows 8 or 10 64 bit
 • Processor: Core i5
 • Memory:4 GB RAM
 • Graphics : 
 • NVIDIA GeForce GTX 560 series or higher / AMD HD 6870 or higher
 • Hard Drive:3 GB HD space

THE SOFTWARE IS PRESENTED “AS IS” AND MAY CONTAIN BUGS. SQUAD AND SQUAD STAFF TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY DAMAGE OR LOSS OF DATA THAT MAY OCCUR AS A DIRECT OR INDIRECT RESULT OF USING THIS SOFTWARE, AND CANNOT GUARANTEE ANY DEGREE OF PERFORMANCE OR STABILITY, OR EVEN THAT THE SOFTWARE WILL BE USABLE AT ALL.
©Squad 2011-2015. ALL RIGHTS RESERVED.

SON GÜNCELLEMELER

[bm_content_listing_21 category=”All Posts” tag=”acik-dunya,aksiyon,oynamasi-ucretsiz,cok-oyunculu,shooter,fps,savas,taktik,esli,cevrimici-esli-oyun,macera,bagimsiz-yapimci,ucretsiz-online-oyun,ucretsiz,ucretsiz-oyun” show_read_more=”0″ count=”10″ icon=”fa-cogs” hide_title=”1″]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.