Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Metal Gear: Survive oynayış videosu yayımlandı!

290

Oyun Genel Bakış:

Konami Digital Entertainment, METAL GEAR SURVIVE başlıklı gizli metnin orijinalini almasıyla ünlü METAL GEAR serisinin yeni alanını kırıyor. Tanıdık METAL GEAR temalarındaki bu farklı bakış benzersiz oyun mekaniğinde yeni bir keşif ruhu benimsiyor.

METAL GEAR SURVIVE, METAL GEAR SOLID V: Zemin Sıfırları bitiminden, gökyüzünde açıklanamayan solucan deliklerinden kaynaklanan alternatif bir zaman çizgisini alıyor. Oyuncular, kendilerini çarpıtılmış çöl manzaralarına, büyük yarısı oluşturan yapılarla, biyolojik tehditlerle yaşıyorlar ve bir zamanlar güçlü bir askeri güç kalıntıları manzara çöpe atıyorlar.

Ölümcül canlılarla dolu bu sert arazide hayatta kalma mücadelesinde, daha önce Anne Tabanında bulunan askerler hayatta kalmak için birlikte çalışmalıdırlar. METAL GEAR SURVIVE METAL GEAR SOLID V’nin son derece beğenilen oyun tasarımı dizaynını, gizli ve co-op oyun mekaniğinin benzersiz bir karışımı ile devam ettiriyor. Oyuncular 4 oyuncu çevrimiçi kooperatif oyunuyla stratejik olarak büyük tehditleri yönetebilirler.Yükleyen yaratıklarla ve ölümcül ortamlarda da savaşmak için yeni silahlar getirilecek.

Temel Özellikler:

  • İstilacı kuvvetlere karşı savunmak için yeni ve alışılmış sızma mekanizmalarından yararlanın
  • METAL DİŞLİSİ biçiminde hayatta kalma
  • Ölümcül yaratıklarla dolu tehlikeli ortamla

Yasal çizgiler:
Metal Gear Survive © 2016 Konami Dijital Eğlence. Konami Digital Entertainment B.V tarafından yayınlanmıştır. Konami Digital Entertainment Co., Ltd. tarafından geliştirilmiştir. Bütün hakları saklıdır.

Platforms PlayStation®4, Xbox One, PC
Player 1-4, Co-op

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.