Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Need for Speed Payback’in oynanış videosu geldi

1.170

Need for Speed Payback’in oynanış videosu geldi

 

Arcade yarış oyunu türünün bu köklü temsilcisi Need for Speed, Underground oyunları ile zirve yapmıştı. Fakat Underground serisi ve Most Wanted’dan sonra çıkış yapan diğer Need for Speed oyunları maalesef beklenileni verememişti. 2015 yılında Need for Speed serisi baştan yaratılmış, oyun geçtiğimiz sene Mart ayında PC için satışa çıkmıştı. Çok da beğenilmeyen bu oyunun ardından, bir kere daha şansını denemek için harekete geçen Ghost Games, 2017 yılında çıkacak yeni Need for Speed için yeşil ışık yakmıştı.

E3 2017 etkinlikleri kapsamında Electronic Arts tarafından düzenlenen EA Play konferansı sırasında, Need for Speed: Payback için bir de tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videodan sonra Payback’in Hızlı ve Öfkeli filmlerine bir hayli benzediği konuşılmaya başlanırken, oldukça heyecan verici bir video da bizimle paylaşılmış oldu. 10 Kasım itibarıyla PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek oyun için yayınlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

A, bahsettiğimiz etkinlik sırasında öncelikle oyun hakkında bir video yayımladı. Yayımlanan bu video, bir oynanış videosu idi. Dilerseniz bu videoya, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Sizler videoyu izlemeden önce, son kez hatırlatalım: Need for Speed Payback, çıkışını 10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek. Ayrıca, oyunun PlayStation 4 Prodesteği de bulunacak. Project Scorpio desteği hakkında ise henüz bir açıklama yok. Fakat E3 2017haftasındayız. Bu konu hakkında da mutlaka bir haber gelecektir!

 

Need for Speed Payback’in oynanış videosu geldi

[bm-video title=”” url=”https://youtu.be/dpuy6OBrTTU”]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.