Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

PES 2017 – Tanıtım

427

Gerçek Dokunuş

Futbolda, en iyisini dikte eden ve en iyi olanı diğerlerinden ayıran şey, dokunmatik kumandadır. PES 2017’de, oyuncunun niteliklerine göre hesaplanan dokunuş ve giriş bilyasıyla doğrudan kontrol edilen gerçek bilye fizikinin dahil edilmesi. Farklı oyuncuların topu nerede ve nasıl kontrol ettiğinize bağlı olarak benzersiz ve farklı şekillerde topu nasıl kontrol ettiğini görün, oyunun akışını, öngörülemeyen topun hareketine nasıl tepki verdiklerine bağlı olarak yönlendirin. Buna ek olarak, pasajı alma şeklinizde daha fazla kontrol var ve pasoya bağlı olarak, oyuncu bir pas almaktan topu tekrar göndermeye kadar oyunun görsel olarak uygulayabiliyor.

Hassas Geçiş

Gerçek Dokunuş ve gerçek top fizikini birleştiren geçiş, PES 2017’deki bir sanat formudur. Birçok faktör topun hızını ve doğruluğunu belirler. Temel oyuncu oranları ve becerileri ve bunlara ekleyerek takip edecek doğal, tatmin edici animasyona bağlanan oyuncuların yönü ve açısıdır. En iyi durum ve zamanlama ile yapılan geçiş, mükemmel bir yörünge oluşturarak, katil geçişi yapıldığında büyük memnuniyet yaratacaktır.

 

Hedef Kitle Toplama

Kalecilere, eklenen hareketler ve animasyonlar aracılığıyla, PES tarihinde en çevik bekçileri yaratarak kalitede büyük bir sıçrama görüyorlar. İnişten sonra harekete geçirilen, hızlı bir takip ile anında tepki verirler. 3 önemli alan da dahil olmak üzere, Kaleci’nin karşılaşacağı çeşitli durumlarda daha fazla gelişme kaydedildi. Bunlar, atışlar ayaklarının yakınında eğilme, beklemedikleri tarafa atış için ani tepki ve parmak uçları hedef çizgisini geçmeden hemen önce savunmayı sağlar. Yeni zeki kalecilere bir gol atmak basit bir görev olmayacak. Kalecinin kurtardığı top fiziği, gerçek hayatın yakınında, vuruşun kaleci vuruşunda hangi tarafa vurulduğuna göre nasıl saptırılacağı konusunda görülebilir. Saldırı anları her zamankinden daha dramatik olacak, bu gol atıldığında en iyi başarı duygusunu getiriyor.

 

İleri Talimatlar

Tiki-taka gibi oldukça bireysel olarak tanımlanmış stratejiler ve takım ideolojisine güçlü dayanan sıkı işaretleme, “İleri Talimatlar” da belirlenebilir; bu, kazanmayı nasıl planladığınız konusunda geniş bir çeşitlilik katar. Bazı takımların hayata geçirdiği sıkıcı ve ağır insan işareti ile mücadele etmek için karşı hedef strateji olan Gegenpressing gibi ağır basarak oynamak için tanınmış strateji tümü bu strateji düzenlemesinde. Bu ekip kimliğini canlı bir şekilde ekler ve kazanmayı daha ödüllendirir, ancak en önemlisi taktik stratejilerle maçı daha eğlenceli hale getirir.

Toplam Takım Kontrolü

Dizinin inanılmaz derecede derinliği ekibinizin nasıl oynadığını kontrol ettiğinde bilinir ve PES 2017’deki Toplam Takım Kontrolü ile kullanıcılar maç sırasında yeni seçeneklere sahip olurlar. Kullanıcılar, takımın saldırı ve savunma zihniyetini anında değiştirebilir ve bu da, basit kontrollerle titreşimle ve dikkatle kontrol edilebilir, sporun öngörülemezliğine hemen tepki gösterebilir. Bir kurşunu savunun veya bir gol atmak için ekibi ileri sümek gibi seçim sizindir.

Köşe Vuruş Kontrolü

Köşe vuruşlarına yeni bir boyut eklemek için, savunmacı ve hücum stratejilerini kontrol edin. Bir köşedeki d-pad’e dokunarak, kullanıcıya her anı kendi oyun stiline göre uyarlayacak çeşitli seçenekler gelir. Savunmacı seçenekler, Alan veya Adam Adam’a işaretlemeyi seçmeyi içerir. Saldırgan seçenekleri de bu oyuncular düz bir çizgi topu saldırı görür 6 yarda kutusu ya da ‘Train’ sel gibi dahildir.

 

Uyarlanabilirlik

Bir futbol oyunda ilk kez AI, nasıl oynadığınızı, strateji planlarınızı dinleyecek, İleri Talimatlarınızı izleyecek ve taktiklerini buna göre değiştirecektir! Sık sık bir yıldız oyuncusuna geçmek mi? Muhalefet onu ikiye katlayacak ve ağır işaret edecektir. Kanatları sürekli oynatmak ister misin? Oyuncular iki kez düşünmenizi sağlamak için tam yedeklerini üzerlerine alacak! AI ayrıca saldırı taktikleri uyarlayacak, bu nedenle eğer muhalefetin uzun paslarını keserseniz, kısa pas oyununa geçecekler! Oyuncu ve ekip çalışması her zaman PES serisinin temel unsurlarından biri olmuştur ve PES 2017 Uyumlu, spor oyunlarını sonsuza dek değiştirecektir.

 

Otantik Görseller

PES 2017 için, görseller Fox Engine’in daha ileri birleşmesiyle Orijinal Görseller sunan büyük bir gelişme gördü. Işık kaynakları bu yıl hem de kalabalık modelleri ve zift dokuları elden geçirildi, hem de görselleri her zamankinden daha gerçekçi hale getirerek ikiye katladı. Kışın soluyan oyuncuların görebilmesi, yağışlı havalarda top yağdığı zaman net yağmur alan net ve atıldıklarında sahanın enkazı. Gün maçlarındaki gölgeler daha belirgindir ve serbest vuruş çizgileri için bazı püskürtme çizgileri, ince detaylar olarak görülür. Oyuncu modellerinden, aydınlatmalardan, kalabalıklardan, zift ve stadyumlardan tamamen yenilenen hiçbir şey dokunulmadan bırakılmadı. Asla bu kadar gerçekçi görünen bir oyun yoktu.

 

Doğal Oyuncu Hareketi

Real Touch ve Precise Pass gibi yeni özellikler, yüzlerce yeni canlandırma eklendiğinde büyük fayda sağlıyor, bu da topu yakalarken ve geçerken büyük hareket dizisi kazanıyor. Oyuncu etkileşimleri (çarpışmalar) ayrıca ayrıntılı harekette açıkça temsil edilen oyuncusu bireyselliğiyle daha da gelişir (örn., Fiziksel olarak güçlü Giroud, dengede güçlü Özil). Fiziksel olarak meydan okunurken vücutta dengenin gösterilmesi, 2 yeni parametre ile güçlü bir şekilde desteklenir.

Oyun Videoları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.