Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

PES 2018 Steam ‘de Ön Siparişte

350

OYUN HAKKINDA

PES 2018 Steam ‘de Ön Siparişte

PES 2018’in üreticisi Konami, popüler oyunun çıkış tarihini resmen açıkladı.13 Eylül 2017 tarihinde çıkacak oyun STEAM ‘de ön siparişe sunuldu. Fiyatı:199 TL

Kojima Productions tarafından geliştirilen Fox Engine, bir kez daha PES’in kalbini oluşturuyor. İlk kez Metal Gear Solid V ile kullanılan Fox Engine, PES 2017 için de yapı taşlarından birini oluşturmuştu.

PES 2018 Türkiye Ligi için sürekli olarak imza kampanyaları düzenleniyor, hatta Türkçe spiker bile gündemde ama Konami’nin Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştüğüne dair bir kanıt bulunmuyor.

OYUN GÖRSELLERİ

[bm-video title=”” url=”https://www.youtube.com/embed/2qh68RLA4PQ”]

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sistem Gereksinimleri paylaşılmadı.

THE SOFTWARE IS PRESENTED “AS IS” AND MAY CONTAIN BUGS. SQUAD AND SQUAD STAFF TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY DAMAGE OR LOSS OF DATA THAT MAY OCCUR AS A DIRECT OR INDIRECT RESULT OF USING THIS SOFTWARE, AND CANNOT GUARANTEE ANY DEGREE OF PERFORMANCE OR STABILITY, OR EVEN THAT THE SOFTWARE WILL BE USABLE AT ALL.
©Squad 2011-2015. ALL RIGHTS RESERVED.

SON GÜNCELLEMELER

[bm_content_listing_21 category=”All Posts” tag=”pes,e-sports,futbol,futbol-oyunu,ea-games,game,gamemode,spor,cok-oyunculu,cok-oyunculu-oyunlar,devasa-cok-oyunculu,simulasyon,oyunlar,tek-oyunculu,online-oyunlar” show_read_more=”0″ count=”10″ icon=”fa-cogs” hide_title=”1″]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.