Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

Project Cars 2 Çıkış Tarihi

606

OYUN HAKKINDA

Project Cars 2 Çıkış Tarihi

 

Yarış tutkunları tarafından Project Cars oyununun 2. serisi geliyor.Uzun zamandır geliştirilen ve geçtiğimiz şubat ayında ilk oynanış videosu ortaya çıkan Project Cars 2’nin çıkış tarihi netlik kazandı. Oyunun geliştiricisi Slightly Mad Studios’un aktardığı bilgiye göre Project Cars 2, 22 Eylül’de PS4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulacak. Gran Turismo’yu bir kenara koyarsak dünyanın en beğenilen yarış simülasyonlarından biri olan Project Cars’ın devamı niteliğinde geliştirilen Project Cars 2’nin bir önceki oyunda olduğu gibi gölge, ışık ve yansımalardaki başarısıyla oyunculara en detaylı yarış deneyimi sunacağını şimdiden söylemek mümkün. Yepyeni araç tipleri ve motor sporu sınıflarının yanı sıra eskimeyen klasiklerin de (Rallikros, GT ve daha fazlası) olacağı oyunda tam 24 saatlik döngü ile, yılın belli bir zamanına özgü hava şartları ve ambians aslına uygun olarak yeniden yaratılacak.Project Cars 2’de oyunculara daha gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşatılabilmesi için yol tutuşu ve kayma hesaplamalarına özen gösterilmiş. Oyunda cam gibi grafikler göreceğimiz ise kesin. Buna ek olarak, Project Cars 2 serinin ilk oyunu gibi sanal gerçeklik desteğiyle birlikte geliyor.

Dinamik koşullar ve üst seviye fizikler

Slightly Mad Studios’un son derece olumlu eleştiriler alan Project CARS oyununun bir sonraki evriminde modern motor sporlarını tüm yönleriyle deneyim edin ve 170’ten fazla lisanslı otomobilin direksiyonunda soğukkanlılığınızı gösterin.

Touring otomobillerden ileri düzey dayanıklılık prototiplerine kadar akla hayale gelebilecek tüm motor tiplerine, arazi ve hava koşullarına karşı yeteneklerinizi teste tabi tutacak dünya çapındaki pistleri ve motor sporlarının tüm dünyasını deneyim edin.

Aslına uygun şekilde tasarlanan Project CARS 2, profesyonel yarış pilotlarından alınan geri bildirimler ve titizlikle yapılan test süreci sonucunda yol yüzeyi, hava ve pist koşullarına gerçek zamanlı olarak tepki gösteren, son teknolojiyle oluşturulmuş fizikler sunuyor.

Oyuncuların tavsiyesine kulak veren Bandai Namco, yeni oyunda “multi-class yarış” için oyunculara istedikleri aracı seçerek direkt olarak oyuna dahil olma ikanı da sunacak. Ayrıca 24 saatlik hava döngüsü ile de Project Cars 2, olabildiğince gerçekçi bir yarış deneyimi sunacak.

E3 2017’de çok daha detaylı şekilde karşımıza çıkacak Project Cars 2 Çıkış Tarihi 22 Eylül’de PS4, Xbox One ve PC için sunulacak.

E3 2017’de de boy gösterecek oyunun çıkış tarihinin duyurusuna özel bir de video yayınlandı.

OYUN GÖRSELLERİ

[bm-video title=”” url=”https://youtu.be/xQlrRpiyy64″]

SON GÜNCELLEMELER

[bm_content_listing_21 category=”All Posts” tag=”2017-oyunlar,2017-nin-beklenen-oyunlari,project-cars-2,online-oyunlar,online-oyun,cokoyunculu,cok-oyunculu-oyunlar,simulasyon,realistik,atmosferik” show_read_more=”0″ count=”10″ icon=”fa-cogs” hide_title=”1″]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.