Bütün insanlar doğaları gereği bilmek isterler.

SKILL: Special Force 2 – Hakkında

1.015

OYUN HAKKINDA

Kesinlikle oyunun grafikleri. FPS oyuncuları genellikle grafiklere büyük önem gösterirken, SKILL de ücretsiz bir oyun olmasına rağmen piyasadaki büyük yapımlara taş çıkartacak cinsten grafikler sunuyor. Tabii bunu oyunun Unreal Engine 3 grafik motoruyla geliştirilmesine bağlıyor. Haritalar, çevre kaplamaları, aksiyon animasyonları ve silah tasarımlarına kadar SKILL’deki grafik kalitesi gerçekten oyunu parmakla göstertecek cinsten.

Oynanış konusunda ise yine, yeni nesle yaraşır bir mekanik izleyen SKILL, hız ve refleks üzerine kurulu yapısıyla oyuncularına ter döktürüyor. Açıkçası oynanış konusunda rahatlıkla Counter-Strike: Global Offense üzerinden gidebiliriz. Battlefield ve Call of Duty gibi farklı mekanikler üzerine yürüyen FPS’lerdense SKILL, oyuncunun refleksini ve yeteneklerini ölçmek için yaratılmış.

SKILL‘in son zamanlarda oyuncu sayısını katlamasının en önemli nedenlerinden biri de şüphesiz oyunun e-spor dünyasına çok açık olması. Ülkemiz içinde de düzenli olarak oluşturulan turnuva ve etkinliklerle binlerce oyuncu çatışmadan çatışmaya koşuyor, savaş sahasında yeteneklerini test ediyorlar. Eğer siz de hızlı FPS oyunlarından hoşlanıyor ve rekabetçi oyun ortamlarını seviyorsanız SKILL’i kesinlikle denemelisiniz.

OYUN GÖRSELLERİ

Başlık: S.K.I.L.L. – Special Force 2 (Shooter)
Tür: Aksiyon, Macera, Oynaması Ücretsiz, Spor, Strateji
Geliştirici: Dragonfly GF Co., LTD
Yayımcı: Gameforge 4D GmbH
Çıkış Tarihi: 12 Eyl 2013

DİLLER:

Arayüz Seslendirme Altyazı
İtalyanca
Fransızca
Almanca
Türkçe
İngilizce

İNDİRME

Steam İndirme Linki : İndir

Steam indirdikten sonra, kurulumunuzu tamamlayıp oynayabilirsiniz.

Keyifli oyunlar…

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • OS:Windows XP
 • Processor: P4 3,0 GHz veya benzeri
 • Memory:1GB RAM
 • Graphics:Geforce 6600 veya benzeri
 • Hard Drive:4 GB HD space
ÖNERİLEN:

 • OS:Windows XP, Vista, 7
 • Processor:Core2 Duo E6600 veya benzeri
 • Memory:2 GB RAM
 • Graphics:Geforce 8600 GT veya benzeri
 • Hard Drive:5 GB HD space

THE SOFTWARE IS PRESENTED “AS IS” AND MAY CONTAIN BUGS. SQUAD AND SQUAD STAFF TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY DAMAGE OR LOSS OF DATA THAT MAY OCCUR AS A DIRECT OR INDIRECT RESULT OF USING THIS SOFTWARE, AND CANNOT GUARANTEE ANY DEGREE OF PERFORMANCE OR STABILITY, OR EVEN THAT THE SOFTWARE WILL BE USABLE AT ALL.
©Squad 2011-2015. ALL RIGHTS RESERVED.

SON GÜNCELLEMELER

[bm_content_listing_21 category=”All Posts” tag=”skill-special-force-2″ show_read_more=”0″ count=”10″ icon=”fa-cogs” hide_title=”1″]
1 yorum
 1. xMaze diyor

  bro 8.5 gb boş alan var c diskte fakat peach dolarken boş alan yok diyor kafayı yıcem 1 nız cevap verın neden verıyo bu hatayı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.