Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk fragman geldi

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk fragman geldi

34

Amazon tarafından büyük bir bütçe ile hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisinden çok merak edilen ilk fragman geldi.

Alışveriş devi Amazon’un Prime Video özelinde 500 milyon dolardan fazla devasa bir bütçe ile hazırladığı Yüzüklerin Efendisi dizisi, direkt olarak The Lord of the Rings: The Rings of Power ya da Türkçe karşılığıyla Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri adı altında çıkarılacak. Yayınlanan ilk tanıtım videosu sonrasın dizinin ilk fragmanı da sonunda karşımızda yer alıyor. Super Bowl kapsamında yayınlanan yukarıda izleyebileceğimiz fragman, çok merak edilen diziye ufak bir bakış attırıyor.

 

 

Sadece 1 dakika uzunluğundaki Yüzüklerin Efendisi fragmanı, dizinin daha önce gördüğümüz kilit bazı karakterlerini ve bilgisayar ortamında hazırlanan etkileyici çevresi ile mimarilerini gözler önüne seriyor. Dizi, halen bilmeyenler için J. R. R. Tolkien’in The Hobbit ve The Lord of the Rings kitaplarındaki olaylardan binlerce yıl öncesini anlatacak ve söylendiği kadarıyla Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek.

Dizide Robert Aramayo, Morfydd Clark, Maxim Baldry, Cynthia Addai-Robinson, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani gibi oyuncular yer alıyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi Game Of Thrones kadar büyük bir global etki yaratması beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisi, 2 Eylül 2022 tarihinde ilk sezonu ile Prime Video üzerinden yayınlanacak.

Yapıldığı görülen bazı içeriksel değişiklikler ve karakterler nedeniyle fanlar arasında şimdilik ciddi şekilde tartışma yaratan Yüzüklerin Efendisi dizisi, ilk fragman üzerinden genel olarak etkileyici bir şov karşımıza getirecek gibi duruyor. Çoğu izleyici içerik değişiklikleri nedeniyle dizinin üstüne şimdiden çizerken, diğer birçok izleyici ise içeriği halen merak bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku