Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Çekimlerine Yeniden Başlandı

111

Corona virüs salgını nedeniyle mart ayında durdurulan Yüzüklerin Efendisi (Lord Of The Rings) dizisinin çekimleri yeniden başladı. Bugüne kadarki en pahalı yapım olduğu açıklanan dizinin 2021’de yayında olması bekleniyor.

Corona virüs salgını televizyon ve sinema endüstrisini etkilemiş, pek çok yapımın çekimine ara verilmişti. Robert Aramayo ve Owain Arthur’un başrollerde yer aldığı televizyon uyarlaması Yüzüklerin Efendisi (Lord Of The Rings) de bu yapımlardan biriydi. Amazon Pime’da yayınlanacak Yüzüklerin Efendisi (Lord Of The Rings) dizisinin çekimlerine Yeni Zelanda’da devam ediliyor. Mart ayında küresel salgın nedeniyle durdurulan çekimler için set yeniden kuruldu.

West Auckland’de yapılan ve salgın nedeniyle durdurulan çekimlerde dizinin ilk iki bölümünün sonuna gelindiği belirtildi.

İKİNCİ SEZON SENARYOLARI HAZIR

Yeni Zelanda’daki çekimlere kış aylarında dört ila beş ay ara verilmesi önceden planlanmıştı, ancak pandemi nedeniyle ara verilmişti. Bu ara, dizi için kötü bir haber olarak yorumlanmadı. Dizinin ikinci sezonu şimdiden onay aldığı için yazar ekibinin ikinci sezon senaryolarını hazırlamak üzere bu süreyi değerlendirdiği öğrenildi.

Diziye dair detaylar sır olarak saklandığı için dizi hakkında hala çok az şey biliniyor. Ancak serinin J.R.R. Tolkien tarafından kaleme alınan Yüzük Kardeşliği’nden önceki yeni hikayeleri ele alacağı biliniyor.

EN BÜYÜK BÜTÇE

Öte yandan 1,3 milyar dolar olarak belirlenen bütçeyle bugüne kadarki en pahalı yapım olan dizinin ilk sezonunun 20 bölümden oluşması bekleniyor.

Yazar kadrosunda Gennifer Hutchison (Breaking Bad) ve Bryan Cogman’ın (Game of Thrones) da olduğu serinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Robert Aramayo (fotoğraftaki), Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman. Dizinin 2021’de yayında olması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku