Bağımlılık yapan 15 cep telefonu oyunu!

1.028

Elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlar hayatımızda büyük yer kaplarken, mobil oyunlar da aynı hızla bilgisayar oyunlarının yerini almaya başladı. Son zamanlarda bağımlılık yapan mobil oyunları sizin için inceledik.

15-QuizUp:

En popüler bilgi yarışması olan QuizUp birçok kategoride genel kültür seviyenizi ölçmeye yönelik hazırlanmış olup rastgele karşınıza çıkan rakibinizle kıyasıya yarışmanıza olanak sağlıyor.
Android’de oynaIOS’da oyna


14-100:

Zihin egzersizi sevenlerin yeni oyunu 100 oyun bağımlıklarına yenisini ekliyor. Oyunun tek amacı 100’e ulaşmak.
Ancak bu göründüğü kadar kolay değil. Sınırsız olasılıkla karşı karşıya kalacağınız bu oyunda zihninizi zorlayabilir ve kendi kendinizin rakibi olabilirsiniz.
4 farklı kategorinin yer aldığı oyunda skorunuzu arkadaşlarınızla kıyaslayabilir, rekor kırabilirsiniz.
Android’de oynaIOS’da oyna


13-Piano Tiles:

Oldukça zor ancak bir o kadar bağımlılık yaratan oyunlardan biri Piano Tiles. Reflekslerinizi geliştirirken çaldığınız beste ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz tabi ki hata yapmamak koşulu ile. Bir çok farklı kategorinin yer aldığı bu zorlu ve eğlenceli oyunda herkese uygun bir oyun stili mevcut.
Android’de oynaIOS’da oyna


12-Aptal mısın? :

Türünün örneklerinden farklı olan bu zeka testi sıkılmadan oynayabileceğiniz ve aynı zamanda dikkatinizi ölçebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Kısa sürede çok kişiye ulaşan bu uygulama ile siz de kendinizi sınayabilirsiniz.


11-2048:

Sayıların katlarını alarak 2048’e ulaşmaya çalışılan bu zeka oyunu sizi oldukça zorlayacak. Son günlerde bağımlıları artan oyunda 2048’e mutlaka ulaşmalısınız.
Android’de oynaIOS’da oyna


10-Online Head Ball:

Eğlenceli bir futbol oyunu, sadece kafa ve ayaktan oluşan sevimli karakterlerinizle arkadaşlarınızla karşılıklı maç yapabilir, skor yarıştırabilirsiniz.


9-Clash Of Clans:

Clash of Clans bir savaş stratejisi oyunu ve oldukça popüler. Köyünü inşa et, askerlerini eğit ve milyonlarca oyuncuyla birlikte çevrimiçi oyna. İçinizdeki barbarı çıkarma zamanı.

Android’de oynaIOS’da oyna


8-Candy Crush Saga:

Candy Crush’ın en çok oynanan oyun olmasındaki en büyük etmen ise her yaştan kişilerin oynaması. Nasıl oynandığını anlatmaya gerek dahi yok.

Android’de oynaIOS’da oyna


7-Hill Climb Racing:

Karakterimiz Newton Bill ile birlikte, daha önce keşfedilmemiş yerlere fizik kurallarına uyarak ulaşmaya çalışıyoruz. Oyunda birçok farklı çevresel öge ve kullanıp geliştirebileceğimiz araç bulunuyor. Oyunu oynamak için ise bir gaz ve bir fren olmak üzere iki tuşumuz bulunuyor. Gaza çok basarsak aracın önü kalkıyor, takla atıyoruz ve Bill hassas boynunu kırıyor. Buna engel olmak için yavaş ilerlememiz ve aracımızın önü kalktığı zaman bol bol fren kullanmamız gerekiyor.

Tüm bunlarla uğraşırken bir yandan da benzinimizi tüketmemeye ve etraftaki puanları toplamaya çalışıyoruz.

Android’de oynaIOS’da oyna


6-Geometry Dash:

Geometry Dash ritm bazlı bir platform oyunu. Tek yapabildiğimiz, ekrana dokunarak zıplamak ve engellere çarpmadan bölümü bitirmek.

Android’de oynaIOS’da oyna


5-Game of War – Fire Age:

Game of War – Fire Age, Clash of Clans ayarında bir oyun. Kendi imparatorluğunuzu kuruyor, kişiselleştirebiliyor, kahramanınızı eğitip seviye atlatıyorsunuz.

Android’de oynaIOS’da oyna


4-Boom Beach:

Sahili fethet ve günü kurtar! Boom Beach, şeytani Kara Muhafızlara karşı destansı bir savaşın yapıldığı stratejik bir savaş oyunudur. Sefer kuvvetlerini düşman tarafından işgal edilen cennet gibi adalara çıkar. Her bir çıkarma sahili ve bedavaya köleleştirilmiş adalılar için savaş ve keşfedilmemiş takımadayı keşfet. Verilen savaş adeta adada gizlenen kadim güçleri dizginleme yarışına dönüşüyor.

Android’de oynaIOS’da oyna


3-Hobbit: King of Middle-earth:

Şeytani güçleri yenmek için Gandalf, Bilbo, Legolas yetmiyor, sizin de yardımınız gerekiyor.Elf veya Cüce Krallığınızı kurmak ve Orta dünyayı yönetmek için milyonlarca oyuncunun arasında yaşanan bir rekabet.

2-Hay Day:

Doğaya geri dön, toprağı ekmenin; tavukları, inekleri ve koyunları beslemenin huzurlu ve basit yanını deneyimle. Tanıdık geldi değil mi…


1-Okey Plus:

Facebook’ta doğdu, mobil oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku