Qualcomm’dan güzel bir reklam filmi

389

Qualcomm yeni nesil işlemcileri için ilginç bir reklam filmi yayımladı. Qualcomm’un Snapdragon işlemcileri için yayımladığı reklam filmi izlenmeye değer!

Qualcomm, yeni nesil Snapdragon işlemcilerini tanıtmak için hazırlamış olduğu ilginç reklam filmini YouTube‘da yayımladı.

Qualcomm, yeni nesil işlemcileriyle oldukça iddialı!

Bu yıl kullanıcıların karşısına yeni nesil işlemcileri ile çıkmaya hazırlanan Qualcomm, iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Yayımladığı reklam filmiylede bu düşüncesini tekrar ettirdi.

Milyonlarca akıllı cihaza güç veren Qualcomm, yeni nesil işlemcilerini bir ejderhaya benzetiyor. Reklam filminde, ejderhaların sadece hayal gücünüzde yaşamadığını belirten Qualcomm, işlemcilerinin gücü üzerinde oldukça duruyor.

Reklam filminde Qualcomm, küçük bir ejderhadan yola çıkarak, ”İşlemcinin boyutuna değil işlevine bakın!” tarzında bir yaklaşımda bulunuyor.

Yeni nesil Snapdragon işlemcileri ile, kullanıcılar oldukça iyi performanssunmayı hedeflen Qualcomm, bu iddiasını firmaların yeni amiral gemilerinegüç vererek sürdürmek istiyor. Qualcomm‘un hazırlamış olduğu reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Reklam Filmi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku