Acun Ilıcalı’nın Yeni Dijital Platformu “Exxen” Açıklandı

108

Sosyal medyada hesaplarında yeni bir paylaşımda bulunan Acun Ilıcalı, bir süre önce dijital bir platform duyuracağının haberlerini vermişti. Ilıcalı, oluşturulan bu yeni dijital platformun ismini açıkladı.

Ülkemizde oldukça büyük işlere imza atmış olan ve başarılı girişimleri ile dikkatleri üzerine toplayan Acun Ilıcalı, bir süre önce dijital bir platform hakkında çalışmalar yapıldığının açıklamalarında bulunmuştu. Sosyal medya hesapları üzerinden bu konu hakkında paylaşımda bulunan Ilıcalı, üzerinde çalışılan bu dijital platformun adının Exxen olacağını açıkladı.

Exxen adı verilen bu dijital platform hakkında “Yeni dijital platformumuz Exxen’de çok yakında beraberiz” sözlerine yer veren Acun Ilıcalı, bunların yanı sıra paylaşmış olduğu bu yeni platformunun logosunu da ortaya çıkarmış oldu. Ayrıca bunların yanında exxen.com web sitesi üzerinden Exxen dijital platformuna ulaşmak da artık mümkün diyebiliriz. Elbette ki site içerisinde henüz bir içerik bulunmasa da yakında tamamıyla bizlerle buluşacağı kesin.

Kısa bir süre önce Candaş Tolga Işık’ın programına konuk olan Acun Ilıcalı, “Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.” İfadelerin yer veren Ilıcalı, bu açıklamasıyla beraber yeni platforma yönelik beklentiyi biraz daha arttırmıştı.

O zamanlar açıklama dahi yapılmamış Exxen hakkında “Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım.” İfadelerine yer veren Acun Ilıcalı, bir bakışta yeni platformun isim babasını da bizlere açıklamıştı.

Yapılan açıklamalarda Exxen hakkında heyecanından söz etmekten kaçınmayan Ilıcalı, “Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var, bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum.” şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku