Ipad Için Photoshop Uygulaması Yerine Affinity Photo

369

Apple WWDC 2017 etkinliğinde harika tanıtımlar yaptı. Kullanıcılar tanıtımlardan keyifle ayrıldı.

Özetle APPLE Ipadleri mobil iş istasyonları getirmek için çok çalışmakta. Ben daha önce bunun örneğini apple storedaki personellerin kullandığı Tablet ve telefonlardaki uygulamalarda hissetmiştim. Demekki yanılmamışız.

Bu tanıtımlarda bahsedilen photoshop’un tahtını sallayabilecek alternatif bir uygulama herkesi şaşırttı.

AFFINITY PHOTO

Serif Labs adlı üçüncü parti bir geliştiriciden gelen ve güçlü bir Photoshop alternatifi olan Affinity Photo tamamiyle Photosop’un yaptığı tüm işleri yapabileceğini iddia ediyor. Bunun yanısıra Apple kalem desteğiyle daha profesyonel bir kullanım sunacağınıda garanti ediyor. Eğer Apple bu uygulamayı etkinliğinde yer verip anlattıysa emin olun bu uygulama ilerleyen dönemlerde karşımıza çok sık gelecektir.Bence Photosop’un bu kadar pahalı olduğu bir dönemde uygulama pekçok kişi tarafından kullanılacaktır.

AFFINITY PHOTO NELER VAAD EDIYOR ?

Her türlü kaplama, ayarlama, fırça ve filtre özellikleri Metal kullanımıyla tamamen donanımsal olarak hızlandırılırken, performanstan ödün verilmiyor. Sınırsız sayıda katmana destek, kalite kayıpsız katman boyutlandırma, RAW ve 360 derece görüntü desteği, panorama oluşturma, PSD dosya desteği, platformlar arası uyumluluk ve daha birçoğu Affinity Photo’nun öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Fiyatı Nedir ?

Dediğim gibi Photoshop’un çok pahalı olduğu bir dönemde bu uygulama bize bu kadar çok özelliği sağlayarak tanıtım fiyatıyla çok iyi bir uygulama olduğunu göstermekte. Fiyatı:69.99 TL

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku