Müjde Apple Store Yenilendi.

262

Müjde Apple Store Yenilendi.

Apple Mağazasını değiştirdi oyun ve uygulamaları arayıp bulmayı daha kolay hale getirebilmek için köklü bir değişiklik yaptı. Bunuda WWDC17’de tanıttı.

Bugün,Oyunlar ve Uygulamalar sekmelerinde her gün güncellenen özgün içeriklerle dopdolu.Müşterilerini bilgilendirmeye, onlara yardım etmeye ve ilham vermeye yönelik benzersiz bakış açısını, ilginç öyküler, detaylı röportajlar, faydalı ipuçları ve mutlaka sahip olunması gereken uygulama ve oyunlarla ortaya koyuyor. 2008’de açılmasından bu yana müşterilerin 180 milyardan fazla uygulama indirdiği App Store, dünyanın en canlı yazılım pazarı haline geldi. Bu süre içinde Apple, geliştiricilere 70 milyar ABD dolarının üzerinde ödeme yaptı.

Bugün” sekmesi her gün güncellenecek ve kullanıcının zevkleri doğrultusunda (yeni yapay zekânın yardımıyla) farklı uygulamaların keşfedilmesi hiç olmadığı kadar çok kolay bir hale getirilecek. Son olarak bundan sonra her uygulamanın oyunun, kendine ait inceleme tadında ayrıntılı bir içerik özeti sayfasının da olacağınıda belirtelim.

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku