TOGG uluslararası ödüle layık görüldü!

TOGG uluslararası ödüle layık görüldü!

10

Yerli otomobil TOGG’ uluslararası bir ödüle layık görüldü. TOGG Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’nin (Consumer Technology Association) en iyi 20 markasından biri seçildi.

Yerli otomobil TOGG resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımla ilgileri üzerine topladı.

TOGG hakkında “Sektörünün saygın yayını Exhibitor, 2 bin 300 katılımcı arasından CES’in En İyi 20 Markası’ndan biri olarak Togg’u seçti.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca açıklamada, “Yeni marka kimliğimiz, öncü teknolojilerimiz ve konsept akıllı cihazımızla dünya sahnesine çıktığımız #CES2022 #Togg standını online olarak ziyaret edebilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.

TOGG, Las Vegas’ta düzenlenen CES Fuarı’nda görücüye çıkmıştı.

Teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES 2022’de dünya marka lansmanını gerçekleştirdi.

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “klasik bir otomobil şirketi olmadıklarını ve kendilerini bir teknoloji şirketi olarak tanımladıklarını” söyledi.

Karakaş “Otomotiv endüstrisinin büyük bir hızla mobilite ekosistemine dönüştüğünü, değişen kullanıcı beklentileri doğrultusunda telefonda yaşanan dönüşümün, bugün otomotivde yaşandığını, yakın gelecekte büyük olanın değil daha çevik, yaratıcı, iş birliğine açık, kullanıcı odaklı organizasyonların başarılı olacağını” belirtti.

Nitekim TOGG şimdi CES Fuarı’nda karşımıza çıkan en iyi 20 markadan biri olarak seçildi. TOGG’un başarısı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar bu projeyi tebrik ederken, otomobilin sahalara ineceği vakit hakkında heyecanlarını belirttiler.

TOGG hakkında çalışmalar son hızla devam ediyor. 2022 sonlarına doğru otomobil ile ilgili detayların netleşmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Etmek Daha fazla oku